HALK OYUNLARI EĞİTİMİ

Spread the love

1239633_637887779568746_1963456526_n

Derneğimizin yeni bir eğitim hizmeti daha….

Barış MANÇO kültür merkezinde halk oyunları eğitimi alıyoruz .Değerli arkadaşlar halk oyunlarına ilgisi olan yada olmayan bayan yada erkek arkadaşlar yaş sınırı olmaksızın herkes katılabilir. Çalışma günleri olarak vardiyalı çalışanlara göre ve cumartesi pazar seçenekleri de dahil her türlü tercih yapılabilir.

Daha çok zeybek ve yörük oyunları tercih edilmekle birlikte bayanlar başka tercihte yapabilir 22 yörenin oyun eğitimi verilmekte. Önemli olan bu kursu istemek diğer seçenekler kurs başladıktan sonra yapılacak toplantıda herkes kendine uygun olanı seçip çalışmalara başlayabilir. Kayıtlar 1-Eylül 30-Eylül 2013 tarihleri arasında yapılacaktır.

Eğitimler 1- Ekimde başlayacaktır.bu kursa katılmak isteyen arkadaşlar kimlik fotokopilerini derneğimize ulaştırmaları yeterlidir. Eğitim süreleri seçilen yöre oyunları ve başarıya göre değişmekte ortalama 7-8 ay sürmektedir.Bu kurs için ekstra bir ücret ödenmeyecek.

Fakat bizim tercihimiz kursa katılacakların öncelikle derneğimize üye olmaları eğer üye ise aidat borcunun olmamasıdır. Katılmak isteyen arkadaşlara başarılar dileriz

Leave a Reply

*